Addres: Skośna 39B, Kraków

geopartner geotechnika , usługi geotechniczne, badania terenowe, wiercenia, sondowania, dokumentacje geologiczno inżynierskie GEOPARTNER GEOTECHNIKA BADANIA TERENOWE WIERCENIA, SONDOWANIA , BADANIA SPECJALISTYCZNE BADANIA LABORATORYJNE BADANIA MIKROSKOPOWE, OZNACZANIE STOPNIA PLASTYCZNOŚCI, I WIECEJ DOKUMENTACJE GEOTECHNICZNE, GEOLOGICZNO INŻYNIERSKIE I HYDROGEOLOGICZNE
Czym się zajmujemy?

Geopartner Geotechnika

stock

Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi z zakresu geotechniki. Do świadczonych przez nas usług zalicza się przeprowadzenie laboratoryjnych badań próbek gruntów i skał, badania podłoża gruntowego. Doświadczenie firmy Geopartner w zakresie geologii i geotechniki, wykwalifikowana kadra specjalistów oraz specjalistyczny sprzęt, pozwalają na kompleksową, szybką i bezproblemową realizację projektów.
Podczas wykonywania badań wód podziemnych oraz badań podłoża gruntowego, korzystamy z bogatych zasobów sprzętowych oraz doświadczonej kadry inżynierskiej, tak by świadczone przez nas  usługi miały jak najwyższą jakość. W celu określenia profilu litologicznego podłoża gruntowego wykonujemy :

Geopartner

Dla Koleji

stock
company-img

Badania dla określenia warunków budowy i modernizacji linii kolejowych.

Prowadzimy kompleksowe badania geologiczne pozwalające na określenie warunków geologiczno-inżynierskich i geotechnicznych w procesie budowy oraz przy modernizacji linii kolejowych.

Bogate doświadczenie

Przebadaliśmy ponad kilka tysięcy kilometrów szlaków kolejowych integrując badania geotechniczne i geofizyczne

Number #1 w Polsce

Jesteśmy liderem w Polsce w zakresie usług dostarczanych na potrzeby kolei.

Szybka i kompleksowa obsługa

Wyróżnia nas szybka i dokładna realizacja zleceń. Dzięki wykwalifikowanemu gronu specjalistów i ponad 20 letnim doświadczeniu mogą dostarczamy usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Darmowe wyceny

Skontaktuj się

stock

Skontaktuj się z nami w celu darmowej wyceny zlecenia. Nasze biuro jest czynne codziennie od 8 do 16 (+48) 12 261 35 00.

[contact-form-7 id=”187″]
226-transparent